Nová webová stránka

Vydané: 25. 07. 2017

Milí naši zákazníci a obchodní partneri, radi by sme vám predstavili našu vylepšenú webovú stránku www.wooden.sk, ktorá prináša niekoľko zásadných zmien a noviniek.

Čo sa (ne)zmenilo?

DIZAJN - vďaka pozitívnym ohlasom od vás, našich zákazníkov, sme zostali verní pôvodnému dizajnu a farbám, no určité vylepšenia sme predsa len spravili, aby sme vám uľahčili a sprehľadnili jednotlivé stránky a poskytli ešte väčší komfort.
TEXT - s novými sekciami, ale aj vylepšenými pôvodnými, pribudlo viac informácii, špecifikácií a popisov.
PRODUKTY - ponuku sme rozšírili a rozdelili na samostatné podstránky kvôli lepšej prehľadnosti. Pribudli fotogalérie, rýchly kontaktný formulár, možnosť stiahnuť si cenník do svojho počítača, preposlať ho sebe alebo známemu na mail alebo si ho vytlačiť.
VÝROBA - v predošlej webstránke výroba trochu pokrivkávala a tak sme jej venovali nový priestor, ktorý ešte budeme priebežne dopĺňať o nové informácie.
SLUŽBY - spokojný zákazník má určite rád, keď dostane okrem kvalitných produktov aj kvalitné služby a tak tu nájde všetky potrebné informácie.
CENNÍK - sme sa snažili čo najviac sprehľadniť (zúženie + riadky sú farebne odlíšené pre lepšiu čitateľnosť) a dať mu nové funkcie ako napr. možnosť vybrať si len produkty, ktoré vás zaujímajú a tie si rovno stiahnuť do počítača, vytlačiť alebo preposlať na mail či už sebe alebo známemu.
REFERENCIE - pripravujeme...
KONTAKT
- pribudol šikovný kontaktný formulár a newsletter, ktorý vám zabezpečí čerstvé novinky (newsletter nájdete vždy aj v pätičke webstránky, prípadne na iných podstránkach).
VEĽKOOBCHOD - okrem predaja ponúkame aj možnosť spolupráce, a preto vznikla aj veľkoobchodná sekcia s potrebnými informáciami a registračným formulárom.
VERNOSTNÝ PROGRAM - pripravujeme...
DOPRAVA - táto sekcia chýbala na predošlej webovej stránke a tak sme sa rozhodli venovať jej samostatný priestor. Nájdete tu všetko podstatné o možnosti prevzatia tovaru, dovozu, otváracích hodinách, ale aj cenách.
BLOG - bez blogu to už dnes nejde a tak veríme, že vám prinesie všetky potrebné informácie, ktoré vás zaujímajú. Ak by ste medzi článkami náhodou niečo nenašli, môžete nám hocikedy zaslať tip na článok, ktorý nájdete v pravej časti stránky a my sa ho pokúsime uverejniť v čo najkratšom čase.
NOVINKY a AKCIE - okrem newsletteru a facebook fanpage, ktoré vám zabezpečia vždy čerstvé informácie, nájdete všetko zhrnuté a aktuálne aj v novinkách a akciách.
VYLEPŠENIA - niektoré tu už boli spomenuté, no tie hlavné sú predovšetkým nové sekcie, viac textu = viac informácií, newsletter, rýchly kontaktný formulár pri každom produkte alebo výrobe, možnosť stiahnuť, preposlať alebo vytlačiť cenník, fotogalérie pri produktoch, výrobe, referenciách, vylepšený cenník, novinky a akcie, pri ktorých vám už nič neunikne a ďalšie vylepšenia pre váš lepší komfort.

Veríme, že vám tieto zmeny prinesú ešte väčší komfort a pomôžu pri rozhodovaní.

Wooden