Služby

Ku kvalitným výrobkom patria aj kvalitné služby.

Wooden ponúka, okrem predaja vysušeného dreva a vlastnej výroby, aj kvalitné služby, ktoré určite ocenia naši zákazníci. Medzi tie najviac žiadané určite patrí ochrana dreva, poradenské služby, rezanie dreva, ako aj naša vlastná doprava. Všetky ponúkané služby vám vedia naši zamestnanci zabezpečiť na niektorej z našich pobočiek.

Natieranie

OCHRANA DREVA

Jednou zo základných služieb, ktoré Wooden ponúka, je ochrana dreva, na ktorú využívame kompletný sortiment známej a osvedčenej značky Belinka, ktorá je vhodná do interéru aj exteriéru. S jej produktami vám vieme zabezpečiť:


Impregnáciu a sanáciu dreva, ktorá ho preventívne chráni pred hmyzom, plesňami, hnilobou a hubami.

- Povrchové nátery dreva, ktoré ho zasa ochránia pred poveternostnými vplyvmi, UV žiarením, vlhkosťou, mastnotou, potom, čistiacimi prostriedkami a celkovo mu zvýšia mechanickú odolnosť.

Pilenie

REZANIE DREVA

Pokiaľ si u nás zakúpite tovar a potrebujete ho upraviť, napríklad narezať, skrátiť a podobne, tak vám naši pracovníci s tým veľmi radi a ochotne pomôžu.

Wooden Konzultacie

PORADENSKÉ SLUŽBY

Potrebujete poradiť pri výbere vhodného materiálu? Alebo navrhnúť váš nový altánok, prístrešok či inú konštrukciu? Naši zamestnanci sú vám vždy k dispozícii a pripravení poradiť a pomôcť vybrať to najlepšie riešenie pre vás.

Wooden Doprava

DOPRAVA

Okrem osobného odberu je vám plne k dispozícii aj naša vlastná doprava už od 20€. Viac informácií nájdete v sekcii "Doprava".

Všetky spomenuté služby vám vieme poskytnúť v našich prevádzkach na Starej Vajnorskej 92 v Bratislave alebo na Rakytovskej 6C v Banskej Bystrici počas otváracej doby.